logo_sas_dabrowiacy


"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.       ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

Stowarzyszenie Aktywności                  Społecznej - Dąbrowiacy

"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.                                        ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

12 kwietnia 2025

12.04.2025 miała miejsce wycieczka Stowarzyszenia Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy" do Urokliwego Bolesławca i Nowego Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. To tak na początek... bo w szerszym ujęciu "Dąbrowiacy" będą zwiedzać okolice Jeleniej Góry. 

 

Pierwszy dzień sobotnio-niedzielnej wycieczki na Dolny Śląsk zaczął się m.in. od zamku Chojnik a później dotarliśmy do Bolesławca gdzie z przewodnikiem zwiedziliśmy to piękne miasto. Nie moglibyśmy pominąć zwiedzenia niedawno otwartego Muzeum Ceramiki... i zakupów niewiarygodnie drogiej ceramiki. Przy okazji załapaliśmy się na wiec wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Na kawę pojechaliśmy do uroczego zamku Kliczków. Dzień skończyliśmy na basenach termalnych w Cieplicach. Pogoda dopisała.

 

Drugi dzień wycieczki  na Dolny Śląsk członków Stowarzyszenia to "Dąbrowiacy" to zwiedzanie Zamku Czocha. Chyba w żadnym zamku nie ma tylu tajemnych przejść. Ile jest ich jeszcze do odkrycia?????

Bolesławiec, Cieplice, Zamek Czocha czyli Dąbrowiacy w okolicach Jeleniej Góry

Designed by Photo & Design

Copyright © 2017-2024 SAS "Dąbrowiacy"

Newsletter

 

Bądź na bieżąco. Poinformujemy Cię o nowych wydarzeniach w Stowarzyszeniu. 

SAS - Dąbrowiacy

 

Bo najważniejsze to mieć kogoś z kim można dzielić pasję albo kogoś kto w tym nie przeszkadza.