logo_sas_dabrowiacy


"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.       ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

Stowarzyszenie Aktywności                  Społecznej - Dąbrowiacy

"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.                                        ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

 

 

...

Zarząd

 

 

 

STATUT STOWARZYSZENIA

 

Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „DĄBROWIACY"

 

Dąbrowa Górnicza, 16 grudnia 2016

 

 

 

statut.pdf - wersja elektroniczna do pobrania

"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE. ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"
 

     Głównym  celem działalności Stowarzyszenia Aktywności Społecznej "DĄBROWIACY", jest aktywizacja jak największej rzeszy mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Planujemy zaangażowanie wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym a skończywszy na seniorach. Zamierzamy to osiągnąć poprzez między innymi wycieczki krajoznawczo – historyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, pikniki, rajdy, zawody, wykłady itp. W tym celu nawiązaliśmy już wstępnie kontakty z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym, Polskim Towarzystwem Historycznym, Związkiem Harcerstwa Polskiego. 
     W swoich działaniach oprzemy się również na współpracy z Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego wraz z którą planujemy zajęcia obejmujące podnoszenie poziomu wiedzy o zdrowiu, profilaktykę w tym zakresie, udzielanie pierwszej pomocy. Zajęcia te będą obejmowały wszystkie grupy wiekowe.  Chcemy zająć się również szeroko rozumianą działalnością charytatywną, ekologiczną, począwszy od akcji miejskich, a skończywszy na akcjach ogólnopolskich. 
    Chcemy być Stowarzyszeniem jak najmniej upolitycznionym w którym każdy mieszkaniec znajdzie to co go interesuje. W swoich szeregach chcemy mieć przedstawicieli wszystkich partii politycznych. Jesteśmy otwarci na pomoc wszystkich opcji. Będziemy się również starali brać aktywny udział w życiu miasta. 

Teresa Matyjasik - skarbnik

 

 

 

Beata Wójcik - sekretarz

 

 

Jarosław Lenartowicz - II wiceprezes

Henryk Masłowski - I wiceprezes

Piotr Gondarczyk - prezes

 

Każdy ma możliwość by swoje pasje pogłębiać ale nie każdy ma bratnią osobę aby móc wspólnie je rozwijać i pielęgnować. Stowarzyszenie SAS-Dąbrowiacy powstało aby znaleźć tą drugą bratnią osobę podzielającą nasze pasje i zainteresowania. Poprzez wspólne wykłady, koncerty, wernisaże, wyjazdy turystyczne będziemy starać się znaleźć bliskie nam osoby by już nigdy więcej samotność nie zagościła podczas realizacji naszych pasji.

Statut

O nas

Designed by Photo & Design

Copyright © 2017-2024 SAS "Dąbrowiacy"

Newsletter

 

Bądź na bieżąco. Poinformujemy Cię o nowych wydarzeniach w Stowarzyszeniu. 

SAS - Dąbrowiacy

 

Bo najważniejsze to mieć kogoś z kim można dzielić pasję albo kogoś kto w tym nie przeszkadza.