logo_sas_dabrowiacy


"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.       ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

Stowarzyszenie Aktywności                  Społecznej - Dąbrowiacy

"ŻYJ REALNIE, NIE WIRTUALNIE.                                        ODERWIJ SIĘ OD EKRANU"

Mieszkańcu Dąbrowy Górniczej, jeśli znajdziesz coś, co uważasz za słuszne w naszych postulatach, to zagłosuj w nadchodzących wyborach na KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ „DĄBROWIACY”

My działamy nie udajemy!!!

Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Dąbrowiacy” istnieje od 7 lat. Mamy ponad 600 członków, wśród których 70% to seniorzy, ale nie tylko. W naszych szeregach występują prawnicy, lekarze, nauczyciele, pracownicy fizyczni i biurowi prawie wszystkich zakładów pracy naszego miasta. W ramach prowadzonej działalności staramy się aktywizować swoich członków poprzez różnorodne imprezy, akcje charytatywne i wycieczki.

Między innymi od kilku lat co miesiąc organizujemy w Pałacu Kultury Zagłębia lub Akademii WSB „Zagłębiowski Kącik Historyczny”, a w Miejskiej Bibliotece Publicznej „Spotkania Podróżnicze”.

Co roku organizujemy kilka akcji krwiodawstwa. Wspieramy darami dzieci z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego „Przystań”, Hospicjum „Panaceum” oraz schroniska dla zwierząt.

Wspomagamy żołnierzy walczących na Ukrainie (zakupiliśmy między innymi agregat prądotwórczy, dwa drony, środki opatrunkowe, pawerbanki, bieliznę itp.).

Co roku w ramach resocjalizacji wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną prowadzimy zbiórkę książek dla osadzonych w zakładach karnych i aresztach.

Staramy się być aktywni sportowo poprzez cotygodniowe niedzielne spacery wzdłuż jezior Pogoria III i IV oraz wycieczki rowerowe. Regularnie organizujemy piesze wycieczki krajoznawcze po Beskidach i Jurze Krakowsko Częstochowskiej.
Nie jesteśmy związani z żadną partią. Poprzez start w tegorocznych wyborach samorządowych chcemy zaakcentować nasz niemały udział w życiu miasta.

Kim Jesteśmy

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy"

Designed by Photo & Design

Copyright © 2017-2024 SAS "Dąbrowiacy"

Newsletter

 

Bądź na bieżąco. Poinformujemy Cię o nowych wydarzeniach w Stowarzyszeniu. 

SAS - Dąbrowiacy

 

Bo najważniejsze to mieć kogoś z kim można dzielić pasję albo kogoś kto w tym nie przeszkadza.